Web Sitesi Tasarımı

  • Home
  • /
  • Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Hizmetimiz 31 Aralık 2022'ye Kadar %10 İndirimli

Web sitesi tasarımı ve yönetimi konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan dijital bir tasarım ajansıyız. Markanızın ihtiyacı olan talepleri tek çatı altında karşılıyor, web sitenizin mobil uyumlu tasarımını ve yönetimini yapıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda projenizi en ince ayrıntısına kadar detaylı analiz ediyor, tüm süreci bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Projenin en başından sonuna kadar sizinle sürekli iletişimde kalarak tüm süreci müşteri memnuniyeti odaklı yönetiyoruz.  Dilerseniz web sitenizi yayına aldıktan sonra da talep ettiğiniz süre boyunca size destek olabiliyoruz.

Projelerimizde  wordpress altyapısını kullanıyoruz. Bireysel ve Kurumsal web siteleri, Magazin, E-Ticaret, Haber, Restaurant, Blog ve daha bir çok sektöre hitap eden web siteleri için size memnuniyetle yardımcı olabiliriz. Fikir almak için bize dilediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Proje Sürecimiz

  • Tanışma & Teklif
  • Proje Analizi
  • Proje Yönetimi
  • Yayına Alma

Medyalin olarak uçtan uca bütünleşik bir müşteri memnuniyetini sağlamak adına hizmet vermeye çalışıyoruz. İster bireysel projeleriniz, isterseniz de kurumsal projeleriniz için tanışma toplantısı organize edebilir, projeniz hakkındaki detayları görüşerek sürece ilk adımı atabiliriz. Yüz yüze görüşmek için zamanınız bulunmuyorsa telefonda görüşerek de süreci ilerletebiliriz. Sizden aldığımız detaylar doğrultusunda projeniz için en uygun fiyat teklifini en kısa sürede size sunacağız.

Proje teklifimizi kabul etmeniz durumunda web siteniz için sürece en uygun kapsam analizini oluşturuyor, proje takvimini çıkarıp sizinle de paylaşıyoruz. Süreç içerisinde yapacaklarımızı da size sözlü ve yazılı olarak aktarıyoruz. En başta belirlediğimiz proje takvimine sadık kalıyor, size zamanında web sitenizi teslim ediyoruz.

Tüm sürecin yönetimini tek bir elden yapıyor, projenizi bir bütün olarak düşünüyoruz. 10 yılı aşkın pazarlama ve proje yönetimi deneyimi bulunan ekibimizle birlikte tüm süreci size belirli aralıklarla raporluyor, projeyi teslim edene kadar sürekli iletişimde kalıyoruz.

Son kullanıcı testlerimizi yaptıktan sonra siteyi test amacıyla sizin erişiminize açıyoruz. Sizden son onayı altıktan sonra da sitenizi yayına alıyoruz. Sitenizi yayına aldıktan sonra talep ettiğiniz süre boyunca size destek oluyoruz.