Sosyal Medya Yönetimi

  • Home
  • /
  • Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Satış Artışı

Sosyal medya hesaplarınız etkili ve doğru strateji ile yönetildiğinde müşteri sayınız her geçen gün artacak ve bu toplam gelirini yükseltecektir. Diğer yandan, bir çok sosyal medya kanalı üzerinden doğrudan ürün satışı da gerçekleştirebilirsiniz.

Web Trafiği ve Dönüşüm

Sosyal medya kanallarında hedef kitleniz ile sürekli etkileşim halinde olmak, web sitenizin trafiğindeki artışı beraberinde getirecektir. Etkili bir Sosyal Medya Yönetimi ile web trafiğinizi %80 oranında arttırabilirsiniz.

Düşük Maliyetli ve Pratik

Geleneksel reklam yöntemleri ile karşılaştırıldığında, daha hızlı ve kolay olması bakımından sosyal medya, yeni müşterilere ulaşma konusunda oldukça pratik, etkili ve en önemlisi daha düşük maliyetli bir yöntemdir.
Medyalin İnstagram

Marka Bilinirliği

Sosyal medya platformları, tüketicilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza, marka veya ürününüzü konumlandırmanıza ve hedef kitleniz üzerinde markanıza yönelik farkındalık yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

Müşteri Sadakati

Markanızın hedef kitleniz için kolay ulaşılabilir olması, onların güvenlerini kazanmak adına oldukça önemlidir.Etkili bir sosyal medya yönetimi ile ‘Ulaşılabilirliği’ sürekli kılmanız uzun vadede size müşteri sadakati olarak geri dönecektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin olumlu veya olumsuz geri bildirimleriyle onların dilediği yoldan ilgilenmek çok önemlidir. Forbes Türkiye’ye göre, Sosyal medya üzerinden hızlı cevap alan müşterilerin %72’si o markayı başka insanlara da tavsiye etmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi

‘Sosyal Medya Yönetimi’ ile mevcut müşterileriniz ve müşteri adaylarınız ile doğrudan iletişim kurabilir, güven oluşturabilir, daha fazla kişiye ulaşarak etki alanınızı genişletebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi daha iyi anlayarak yeni çözümler geliştirebilirsiniz.

Medyalin olarak, doğru planlama ile markanıza özel reklam stratejisi belirliyor, dijital dünyadaki reklam kampanyalarınızı en etkili şekilde yönetiyoruz.