Mobil Uygulama Tasarımı

 • Home
 • /
 • Mobil Uygulama Tasarımı

Markanıza Özgün Tasarım Hizmeti!

Mobil Uygulama tasarımı için markanıza özgün tasarımla tüm süreçleri bir bütün olarak yöneten tasarım ajansıyız.

Markanızın mobil varlığını dijital dünyadaki ihtiyaçlara bağlı kalarak güçlendirecek her türlü mobil uygulama projenizi, marka kimliğinize bağlı kalarak özenle tasarlıyoruz.  Müşterilerinizin markanıza olan bağlılığını artırmak ve aradıkları içeriklere kolaylıkla erişebilmeleri için tüm tasarımları kullanıcı deneyimi (UX) odaklı tasarlıyoruz.

Mobil uygulama projenizde dikkat edeceğimiz temel hususlar;

 • UI/UX tasarım süreçlerinin talepleriniz doğrultusunda karşılanması,
 • Tüm akıllı telefonlara uygun mobil uyumlu (responsive) tasarımlar,
 • Hedef kitlenizin beklentilerinin belirlenmesi,
 • Rakiplerinizin iyi analiz edilmesi,
 • Rakiplerden bir adım öne çıkmak adına marka kimliğinize uygun akışta tasarımların planlanması,
 • Sizi teslim edecek kurumsal font kullanımı,
 • Uygulamanın şık ve sade olması,
web sitesi tasarımı

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil uygulama yapıyor musunuz?

Evet. Marka kimliğinize uygun tasarımlarda iOS ve Android platformları için mobil uygulama tasarım hizmeti sunuyoruz.

Uygulama tasarımlarını teslim aldıktan sonra herhangi bir değişiklik talep edersem yardımcı olabilir misiniz?

Elbette. Projenizi size teslim ettikten sonra da talep etmeniz durumunda tasarım güncellemesi için yardımcı olmaya devam edebiliriz.

Mobil uygulama yazılımı için destek olabilir misiniz?

Mobil uygulama tasarımı konusunda deneyimli bir ajansız. Uygulama yazılımı konusunda birlikte çalıştığımız yazılım firmaları bulunmaktadır.

Aynı zamanda web siteniz yayına alındıktan sonra bir ay boyunca ÜCRETSİZ  teknik destek hizmeti de sunuyoruz.

Mobil uygulama tasarımımı hangi plan dahilinde hazırlayacaksınız?

Projenin en başında sizinle gerçekleştireceğimiz toplantılarında öncelikle uygulama akışını talepleriniz doğrultusunda belirleyeceğiz. Sonrasında tüm uygulamanın akışını çıkaracağız ve bu akışa uygun olarak UI/UX tasarımlarını hazırlayacağız.

Ne kadar sürede projeyi bana teslim edebilirsiniz?

Bir mobil uygulama projesinin tasarım süreci 2-4 hafta aralığında değişkenlik gösterebilmektedir. Yazılım süreci için yazılım firmasından bilgi alınması daha doğru olacaktır.

Mobil uygulamanın maliyeti ne kadar olabilir?

Talep edeceğiniz uygulamanın kapsamına bağlı olarak projenin süresi ve bütçesi değişkenlik gösterebilir. Bu soruya net bir yanıt verebilmek için sizden projenizle ilgili detaylı bilgiler almamız gerekir. Paylaşacağınız bilgiler doğrultusunda projenizi analiz ederek size en kısa sürede fiyat teklifimizi iletebiliriz.

Farklı sorularınız mı var?

Farklı sorularınız bulunuyorsa bize soru sormaktan kesinlikle çekinmeyin 🙂

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kanallarımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, tüm sorularınızı gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz. En kısa sürede görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler dileriz.

Proje Sürecimiz

 • Tanışma & Teklif
 • Proje Analizi
 • Proje Yönetimi
 • Yayına Alma

Medyalin olarak uçtan uca bütünleşik bir müşteri memnuniyetini sağlamak adına hizmet vermeye çalışıyoruz. İster bireysel projeleriniz, isterseniz de kurumsal projeleriniz için tanışma toplantısı organize edebilir, projeniz hakkındaki detayları görüşerek sürece ilk adımı atabiliriz. Yüz yüze görüşmek için zamanınız bulunmuyorsa telefonda görüşerek de süreci ilerletebiliriz. Sizden aldığımız detaylar doğrultusunda projeniz için en uygun fiyat teklifini en kısa sürede size sunacağız.

Proje teklifimizi kabul etmeniz durumunda web siteniz için sürece en uygun kapsam analizini oluşturuyor, proje takvimini çıkarıp sizinle de paylaşıyoruz. Süreç içerisinde yapacaklarımızı da size sözlü ve yazılı olarak aktarıyoruz. En başta belirlediğimiz proje takvimine sadık kalıyor, size zamanında web sitenizi teslim ediyoruz.

Tüm sürecin yönetimini tek bir elden yapıyor, projenizi bir bütün olarak düşünüyoruz. 10 yılı aşkın pazarlama ve proje yönetimi deneyimi bulunan ekibimizle birlikte tüm süreci size belirli aralıklarla raporluyor, projeyi teslim edene kadar sürekli iletişimde kalıyoruz.

Son kullanıcı testlerimizi yaptıktan sonra siteyi test amacıyla sizin erişiminize açıyoruz. Sizden son onayı altıktan sonra da sitenizi yayına alıyoruz. Sitenizi yayına aldıktan sonra talep ettiğiniz süre boyunca size destek oluyoruz.