Hizmetlerimiz

  • Home
  • /
  • Hizmetlerimiz
medyalin websitesi tasarımı ve yönetimi

Web Sitesi Tasarımı

Dijital dünyadaki adresiniz olan web sitenizin mobil uyumlu tasarımını ve yönetimini yapıyoruz. Sitenizi yayına aldıktan sonra talep ettiğiniz süre boyunca size destek oluyoruz. Projeniz veya web sitenizle ilgili detayları konuşabilir, size en uygun çözüm önerilerimi sunabiliriz.

medyalin dijital pazarlama

Dijital Pazarlama

Firmalara ve bireysel kullanıcılara, markanızın dijital dünyada ihtiyacı olan her şeyi tek çatı altında sunuyoruz. Sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı, web sitesi tasarımı ve yönetimi, kampanya yönetimi, video ve görsel dijital içerik oluşturma konularında hizmet veriyoruz.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ile mevcut müşterileriniz ve müşteri adaylarınız ile doğrudan iletişim kurabilir, güven oluşturabilir, daha fazla kişiye ulaşarak etki alanınızı genişletebilirsiniz. Doğru planlama ile reklam stratejinizi belirliyor, dijital dünyadaki reklam kampanyalarınızı en etkili şekilde yönetiyoruz.

Medyalin dijital fotoğrafçılık

Dijital Fotoğrafçılık

E-ticaret siteleri için ürün fotoğrafı çekimi; düğün, nişan, kına organizasyonları; doğum günü ve baby shower partileri; çocuklarınızın, bebeklerinizin ve evcil hayvanlarınızın en özel hatıralık fotoğraflarını çekiyoruz. Zaman ve mekan konusunda planlama yapabilir, en özel anlarınızı kalıcı hatıralara çevirebiliriz.